Press "Enter" to skip to content

Місячний календар на квітень 2023: фази Місяця, сприятливі та несприятливі дні

Квітень пройде під впливом місячних та астрологічних аспектів. Що принесе зміна фаз Місяця і повний місяць у Терезах? Астролог Ліза Стардаст та психолог Ольга Валяєва склали місячний календар на квітень.

Фази Місяця у квітні 2023 року

Квітень починається з фази Місяця, що росте. Зберігайте внутрішній спокій та синхронізуйте плани з місячним календарем, положенням Сонця, Меркурія, Венери та Юпітера, які будуть активними на другий місяць весни. Коли зростаючий Місяць у квітні 2023 року? Цей період пройде у такі дати:

 • 1-5 квітня.
 • 21-27 квітня.
 • 29-30 квітня.

Астролог і таролог із Нью-Йорка Ліза Стардаст рекомендує працювати над досягненням цілей, внесених до плану квітня. Великі завдання реалізуйте до повного Місяця.

Коли повний місяць у квітні 2023 року? Воно настане у знаку Терези 6 квітня, на 17–18 місячний день. Видання Moongiant називає його повним рожевим Місяцем. Період активує питання міжособистісних відносин, вносить ясність у любовні та дружні спілки. Найбільший вплив повний місяць вплине на Овнів і Терезів.

Повний місяць не ув’язніть у ледарстві, спрямуйте енергію на поточні справи. До початку періоду спадного Місяця залагоджуйте конфлікти і примиряйтеся з давніми ворогами. Місяць, що зменшується, буде в наступні дати:

 • 7-12 квітня.
 • 14-19 квітня.

Це чудовий час для оцінки пройденого шляху та успіхів квітня. Початі проекти продовжуйте, а обіцянки виконайте до молодого місяця.

Квітневий молодик відбудеться 20 числа, на 29-30, 1 місячний день. Цього дня Місяць перейде з Овна до Тельця. Це період натхнення, надій, спілкування та успішних домовленостей. Люди будуть добрі та налаштовані на діалог.

Крім основних місячних фаз, врахуйте і ці періоди:

 • Третя чверть – 13 квітня, Місяць переходить з Козерога до Водолія. Це час «генерального прибирання» в голові, будинку та в житті. Позбавляйтеся всього, що тягне назад.
 • Перша чверть – 28 квітня, Місяць у Леві. Ідеальний час для прийняття рішень та подолання труднощів.

Врахуйте не тільки вплив місячних циклів, а й важливу роль астрологічних аспектів місяця:

 • 3 квітня. Меркурій входить на знак Тельця на Місяць, що росте, в Діві. День умиротворення. Весь наступний місяць планета комунікацій рекомендує наголосити на фактах, знизити напруження пристрастей у спілкуванні з людьми.
 • 11 квітня. Венера входить у Близнюки, а Сонце з’єднується з Юпітером на спадаючий Місяць. Це період не для роботи, а для саморозвитку, побудови відносин, творчості та любові.
 • 20 квітня. Сонячне затемнення в Овні і молодик у Тельці, за яким слідує перехід Сонця на знак Тельця. Це чудовий період для зміцнення матеріального благополуччя.

Квітень завершиться 30 числа, 10-11 місячний день. Місяць, що росте, в Діві — чудовий момент, щоб поставити крапку в питаннях грошей, майна, роботи і зосередитися на духовних вимірах.

Вплив місячних фаз у квітні 2023 року на сфери життя

Другий місяць весни – період розквіту та становлення особистості, бізнесу, колективу, команди. Це зумовлено позитивним впливом астрологічної ситуації та м’яким впливом Місяця. Які сприятливі дні у квітні 2023 року? Усього їх буде 17: 3–4, 7, 10–12, 14–15, 17–18, 20–21, 23, 25–27 та 30 квітня. Які несприятливі дні у квітні 2023 року? У квітні немає категорично несприятливих днів. На особливу увагу заслуговує 19 квітня, 29 місячний день, Місяць в Овні. Обмежте ділову та фізичну активність у цей день.

Місячні фази та бізнес

Успіх бізнесу залежить від багатьох факторів, і ті, хто звертається до астрології, мають більше шансів досягти його оптимальним шляхом. Складаючи план дій, врахуйте місячні та планетарні аспекти:

 • На спадаючий Місяць Сонце з’єднається з Юпітером (11 квітня), змусивши нових лідерів вийти з тіні. Відмінний період для просування кар’єрними сходами.
 • Сонячне затемнення в Овні, яке відбудеться 20 квітня, молодик у Тельці та перехід Сонця на знак Тельця акцентують увагу на матеріальному світі. Імовірний приплив душевних, фізичних сил та успіхи у фінансах.

Врахуйте, що є кілька сприятливих для бізнесу місячних днів. Це 1–3, 11, 20 та 24 місячний день.

Вплив Місяця на відносини та стан душі

Блогер, психолог, автор книги «Луноликая» Ольга Валяєва вважає, що місячна енергія м’яко розкриває жіночність, а чоловіків навчає мудрості. У квітні буде кілька періодів, що впливають на відносини та духовну складову життя:

 • Інгресія Меркурія на знак Тельця (3 квітня) знизить агресію у відносинах з людьми і навчить дбайливо ставитись до себе. Хороший день в період Місяця, що росте, для нових знайомств.
 • Повний місяць у Терезах (6 квітня) штовхне до з’ясування стосунків з коханою людиною, родичами та друзями. Використовуйте душевний порив для налагодження зв’язків.
 • Сонячне затемнення в Овні (20 квітня) вплине на Овна і Тельця. Не впадайте у депресію, шукайте радість у житті.

Для кохання та зміцнення зв’язку використовуйте 2, 6, 17 та 21 місячний день. Жодних душевних розмов та зізнань не плануйте на 9, 13, 15, 19, 23 та 26 день місячного календаря квітня.

Як Місяць у квітні вплине на здоров’я та красу

Місячний календар стрижок квітня використовуйте для візиту до перукарня. Інші рекомендації стосуються загальних процедур краси:

 • Квітнева повня у Терезах, яка відбудеться 6 числа, сприятлива для проведення оздоровчих та косметичних процедур. Змініть імідж. Лікар філософії Дебра Роуз Вілсон рекомендує стежити за якістю сну.
 • Венера переходить у Близнюки 11 квітня на Місяць. Вона підштовхне до перетворення. Почніть заняття спортом, сядьте на дієту, харчуйтесь правильно.

Оберігайте себе від застуд у молодик. На Місяць, що росте, зміцнюйте імунітет. У повний місяць не проводьте операцій, уникайте конфліктів.

Найбільш трансформаційними днями квітня стане повня у Терезах та сонячне затемнення в Овні на спадаючий Місяць. Враховуючи рекомендації місячного календаря на місяць, грамотно заплануйте справи у квітні з урахуванням місячних циклів, це вбереже від стресу та невдач.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі