Абітурієнтам розповіли, чи потрібен паперовий пакет документів.
Від сьогодні, 14 березня, випускники шкіл можуть зареєструватись на проходження Національного мультипредметного тесту.
Про це повідомили в МОН, пишуть новини Кіровоградщини.
Реєструватись можна до 11 квітня включно. Для реєстрації потрібно зробити всього кілька кроків:
- зареєструвати особистий кабінет на сайті УЦОЯО;
- заповнити всі поля в формі реєстрації;
- завантажити сканкопії або фотокопії необхідних документів;
- зберегти всі внесені дані і чекати на відповідь про успішну реєстрацію.
В МОН звернули увагу абітурієнтів і школярів старших класів, що в 2024 році реєстрація проводиться тільки в електроній формі. Паперову форму документів не потрібно нікуди відправляти.


