Press "Enter" to skip to content

На Кіровоградщині 50 гуртожитків для ВПО отримають побутову техніку на 50 тисяч доларів

Священнослужителі закликали допомагати всіх, хто може

Кіровоградщина стала регіоном, який приймає найбільшу кількість переселенців з зони бойових дій. Громади області прийняли тисячі людей. Для організації їх побуту була закуплена побутова техніка на 50 тисяч доларів.

Перші 14 центрів компактного проживання вимушених переселенців сьогодні, 24 жовтня, отримали холодильники і пральні машини. Такі подарунки стали можливими завдяки благодійної акції International Orthodox Christian Charities у співробітництві з Управлінням Кропивницької єпархії ПЦУ.

Про це пише Гречка, повідомляють новини Кіровоградщини.

Сьогодні також відбулось підписання актів на отримання техніки для переселенців. Підписав документи єпископ Кропивницький і Голованівський Марк. Він розповів, що це приклад, який допоможе зрушити ситуацію і привернути увагу до допомоги переселенцям. Владика відзначив, що більшості людей важко відчути те, що відчувають переселенці, які покинули свої домівки через війну, які страждання душі і тіла відбуваються у них. Тому він закликав допомагати всіх, хто може.

Побутову техніку отримають 50 центрів проживання переселенців. Перші 14 гуртожитків вже отримали холодильники і пральні машини. У найближчі дні їх отримають і інші.

Також владика розповів, що обирали техніку за критеріями співвідношення якості і ціни і з огляду на те, що нею будуть користуватись багато людей. Загалом було придбано 50 холодильників і 50 пральних машин. На цю техніку витратили 50 тисяч доларів.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі