В міськраді відзначили вклад вчителів і батьків
Стали відомі остаточні результати мультипредметного тесту, який здавали цьогоріч випускники українських шкіл. На Кіровоградщині 63 школяра отримали найвищий результат в 200 балів.
Про це повідомив міське управління освіти, пишуть новини Кіровоградщини.
35 учнів склали тест з математики на 200 балів, з історії України – 18 школярів, а з української мови – 10. Семеро випускників отримали по 200 балів одразу з двох предметів.
Випускники Кіровогращини в черговий раз продемонстрували, що жага до знань і наполеглива робота дають фантастичний результат. У міськраді відзначили, що досягнення учнів є не тільки результатом їх роботи, але в цьому є великий вклад вчителів і батьків цих дітей.


