З початку року відремонтували більше 40 конструкцій
У Кіровоградській області дорожні працівники відновили стічні труби, які відводять дощові стоки. Загалом було відремонтовано більше 40 таких труб.
Про це повідомляє Служба автомобільних доріг, пишуть новини Кіровоградщини.
У службі розповіли, що такі конструкції виконують дренажну функцію під час дощу або танення снігу. Через них проходить вода і не заливає дорожнє покриття. Також вони слугують укріпленням насипу і запобігають перезволоженню насипу, який тримає покриття. Такі труби є більш дешевим і доступним варіантом ніж містки.
Подібних конструкцій дуже багато і вони потребують догляду. Тому Служба автомобільних доріг поступово вирішує проблеми – укріплює і оновлює.
С початку цього року проведено огляд і ремонт більше 40 таких споруд


