З 16 січня почала діяти постанова Кабінету Міністрів України, яка регулює порядок отримання відстрочки від призову на військову службу.
Про це повідомив народний депутат Грищук, передають новини Кіровоградщини.
Відстрочка від мобілізації на особливий період для осіб, зазначених у підпункті 1 пункту 2 додатку 5 (студенти та аспіранти), надається на термін не більше ніж на шість місяців, тобто на один семестр.
Для осіб, зазначених у підпункті 2 пункту 2 додатку 5 (працівники наукової, науково-педагогічної та педагогічної сфер), відстрочка діє до завершення навчального року, але не довше, ніж до моменту, коли особа втрачає підстави для її отримання.
Згідно з даною постановою в літні місяці студенти та викладачі не матимуть відстрочку від мобілізації.
Грищук звернувся до Дениса Шмигаля із закликом звернути увагу на дану ситуацію. На його думку, мобілізувати вчителів та студентів під час канікул – це неприпустимо.


