Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Прощання із захисниками / фото Гайворонівська міська рада

На Кіровоградщині попрощалися з двома рідними братами, які загинули на війні

У Гайвороні Кіровоградської області 1 листопада попрощалися з двома захисниками – Андріаном Шарковим та Геннадієм Горячківським, які загинули на війні з росіянами.

Про це повідомили у пресслужбі Гайворонівської міської ради, передають новини Кіровоградщини.

Обидва брати загинули на Сумському напрямку, причому між їхніми смертями минуло лише три дні.

Андріан Шарков народився 2 жовтня 1980 року. 20 червня 2024 року він добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Служив у 17-й окремій танковій Криворізькій бригаді імені Костянтина Пестушка, а згодом перейшов до 7-го окремого батальйону УДА «Арей». На жаль, 20 жовтня Андріан загинув внаслідок обстрілу евакуаційного автомобіля FPV-дроном типу «Ланцет» у селі Осоївка Сумської області.

Геннадій Горячківський народився 13 лютого 1984 року. 4 липня цього року він був призваний до Збройних Сил України. Після навчання в Чернігові Геннадій відправився на захист країни до Кривого Рогу, а згодом його перевели на Сумський напрямок, де він служив у складі 25-го окремого штурмового батальйону. Геннадій загинув 23 жовтня.

Новини партнерів