В ОВА розповіли, як будуть зігрівати мешканців, якщо не буде тепла
На Кіровоградщині місцева влада відзвітувала про готовність до нового опалювального сезону і до можливих форс-мажорних обставин. В області розробили план дій на випадок обстрілів об’єктів критичної інфраструктури – електро-, газо-, водо- та теплопостачання, які можуть статися через ворожі обстріли.
Про це повідомили у пресслужбі Кіровоградської ОВА, пишуть новини Кіровоградщини.
Директорка департаменту ЖКГ Ольга Довжук розповіла, що господарство області готове до опалювального сезону. На підготовчі роботи з обласного бюджету було виділено 162 мільйони гривень. Органи місцевого самоврядування приймають рішення про початок опалювального сезону.
Довжук відзначила, що дії країни-агресора 10 жовтня тільки підтверджують очікування непростої зими і проходження опалювального сезону. За її словами для швидкого реагування на складнощі був розроблений План реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з аваріями у системах електро, газо, водо та теплопостачання підприємств усіх форм власності на території області.


