15 січня о 07:12 були введені аварійні відключення світла у Кіровоградській області.
Про це повідомили на сайті НЕК «Укренерго», передають новини Кіровоградщини.
Вранці 15 січня ворог запустив по Україні десятки ракет різних типів. У зв’язку з цим, у деяких областях, включаючи Кіровоградщину, були введені аварійні відключення світла.
О 07:55 графік аварійних відключень був скасований.
Енергетики закликають економно використовувати електроенергію. Це допоможе уникнути введення погодинних відключень світла по всій країні.


