У Кіровоградській області вранці 16 жовтня з 09:21 почали застосовувати аварійні відключення електроенергії. Про введення обмежень повідомили у пресслужбі АТ «Кіровоградобленерго», передають новини Кіровоградщини. Енергетики…
У Кіровоградській області вранці 16 жовтня з 09:21 почали застосовувати аварійні відключення електроенергії. Про введення обмежень повідомили у пресслужбі АТ «Кіровоградобленерго», передають новини Кіровоградщини. Енергетики…