Press "Enter" to skip to content

На Кіровоградщині суд відпустив чоловіка, який зізнався у вербуванні ФСБ

Українець працював в Москві водієм автобуса

В Олександрійському міськрайонному суді слухалась справа, в якій фігурантом був чоловік. Він повернувся з Росії і звернувся до правоохоронців з заявою про те, що його намагались завербувати співробітники ФСБ.

Про це йдеться в ухвалі суду, розміщеній в Єдиному реєстрі, пишуть новини Кіровоградщини.

Чоловік розповів, що його змусили підписати угоду, за якою він повинен був співпрацювати з ФСБ на шкоду Україні. Як з’ясувалось, він працював водієм комунального автобуса в Москві в період 2012-2022 роки.

В квітні українець говорив з начальником. В розмові він розповів, що служив в 1983 році гранатометником, а зараз хоче повернутися додому через збройний конфлікт Росії.

В травні він написав заяву на звільнення, а на виході з підприємства його вже чекали з ФСБ. Ці люди провели так звані фільтраційні заходи і змусили підписати зобов`язання про негласне співробітництво з ФСБ, спрямоване на шкоду суверенітетові та підривну діяльність проти України. Після цього йому пригрозили, що опублікують ці документи якщо чоловік вступить до лав ЗСУ. Після повернення в Україну чоловік звернувся до СБУ і пройшов всі необхідні процедури. Суд звільнив його від кримінальної відповідальності та закрив кримінальне провадження.

 

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі