Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Обвинувачення посадовця / фото Державне Бюро Розслідувань

На Кіровоградщині судитимуть ексочільника лісництва: нарубав дерев на 11 мільйонів

Керівник Знам’янського лісництва постане перед судом через організацію незаконної вирубки дерев у Кіровоградській області.

Про це повідомили на сайті ДБР, передають новини Кіровоградщини.

Слідство встановило, що протягом трьох місяців 2023 року на території лісництва було знищено дуби, граби, ясени, липи та клени, завдавши державі збитків на суму понад 11 мільйонів гривень.

Посадовець не вжив жодних заходів для запобігання незаконній діяльності та не повідомив про це правоохоронні органи. Наразі його усунули з посади, а обвинувальний акт передали до суду в Знам’янці.

Колишнього керівника лісництва звинувачують у службовій недбалості, що передбачає покарання до п’яти років позбавлення волі. Також накладено арешт на його майно для відшкодування завданих збитків.

Новини партнерів