Відключати електрику будуть без попереджень населення
17 жовтня було прийнято рішення про введення в дію графіків аварійних відключень. Таке рішення прийняли через чергову атаку ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Про це розповіли в ПрАТ «Кіровоградобленерго», пишуть новини Кіровоградщини.
Відключення електроенергії буде здійснюватись на 2 години, але за необхідності цей час буде подовжено. Продовження часу відключення електрики буде узгоджуватись з місцевою владою. Також буде запроваджуватись багаторазове відключення електрики, якщо енергетики зафіксують дефіцит генеруючи потужностей. Таке відключення може проводитись з перервою на 1-2 години.
Також енергетики попередили, що графіки будуть вводитись без завчасного попередження через те, що між командою чергового диспетчера і початком відключення проходить 15 хвилин.


