28 лютого з 17:30 були введені графіки аварійних відключень світла.
Про це повідомили на сайті НЕК «Укренерго», передають новини Кіровоградщини.
28 лютого з 17:30 запроваджено графік аварійних відключень (ГАВ).
У разі одночасного застосування графіка аварійних та погодинних відключень можливе збільшення тривалості відсутності електропостачання.


