Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Відключення світла / фото zmist

На Кіровоградщині ввели аварійні відключення світла

28 лютого з 17:30 були введені графіки аварійних відключень світла.

Про це повідомили на сайті НЕК «Укренерго», передають новини Кіровоградщини.

28 лютого з 17:30 запроваджено графік аварійних відключень (ГАВ).

У разі одночасного застосування графіка аварійних та погодинних відключень можливе збільшення тривалості відсутності електропостачання.

Новини партнерів