Press "Enter" to skip to content

На Кіровоградщині затримують виплати субсидій: стали відомі причини

В пенсійному фонді розповіли, як вони вирішують цю проблему

На Кіровоградщині сталась затримка в нарахуванні субсидій. Проблема торкнулась нових заявників. Найближчим часом ситуацію обіцяють змінити на краще.

Про ситуацію з нарахуванням субсидій в області розповіла заступниця начальниці управління пенсійного фонду Кіровоградщини Олена Романченко сьогодні, 6 лютого, під час пресбрифінгу, пишуть новини Кіровоградщини.

Вона нагадала, що функція прийому заяв і нарахування субсидій перейшла до Пенсійного фонду. Також до Пенсійного фонду були передані всі заявки, які надходили в листопаді. В листопаді і грудні всі заяви тільки приймались, але не велась робота з їх опрацювання. Загалом не опрацьовані 2000 заяв за листопад і 4000 за грудень. В січні надійшло ще 9000 заявок.

Крім того, Романченко розповіла, що програма для опрацювання заяв мешканців почала працювати тільки в середині січня. Щоб подолати цю проблему управління пенсійного фонду в області працюють понаднормово.

“Всі заяви зареєстровані, всі вони на обліку, їх всіх опрацюють найбличим часом. Субсидія буде нарахована з тої дати, коли людина має на неї право, тобто із доплатою за попередні місяці, якщо їй зробили нарахування із затримкою”, – акцентувала Олена Романченко.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі