3 лютого у Кіровоградській області були введені графіки аварійних відключень світла.
Про це повідомили на сайті НЕК «Укренерго», передають новини Кіровоградщини.
Сьогодні, 3 лютого 2025 року, з 08:30 відповідно до розпорядження НЕК «Укренерго» та з урахуванням режиму роботи Об’єднаної енергетичної системи України, на території області введено в дію графік аварійних відключень (ГАВ).
Якщо одночасно з аварійними відключеннями (ГАВ) будуть застосовані також графіки погодинних відключень (ГПВ), то загальний час відсутності електропостачання у населених пунктах може бути збільшено.


