Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Зустріч захисника / фото dostyp.com

На Кіровоградщині зустріли захисника, який повернувся з полону після 4 років

У селі Новоігорівка Устинівської громади на Кіровоградщині 23 травня зустріли українського військового Володимира Беца, який повернувся додому після тривалого перебування у російському полоні.

Захисник провів у неволі понад чотири роки.

Про повернення військового повідомили у громаді, передають новини Кіровоградщини.

Володимир Бец потрапив у полон навесні 2022 року під час оборони Маріуполя. Додому він зміг повернутися після одного з обмінів військовополоненими, який відбувся напередодні Великодня.

У рідному селі захисника зустрічали десятки людей. Біля Будинку культури на нього чекали рідні, друзі та мешканці громади. Люди прийшли з прапорами, квітами та короваєм, а повернення військового супроводжували оплесками та обіймами.

Поруч із Володимиром були його дружина Вікторія та 16-річний син Арсеній. Для родини ця зустріч стала довгоочікуваною після років розлуки та невідомості.

Новини партнерів