У ПС ЗСУ розповіли, скільки ракет і безпілотників збили вночі.
Сьогодні вночі над Кіровоградщиною Сили ППО збивали ворожі безпілотники. Не обійшлось без наслідків для цивільних мешканців.
Про це повідомив Андрій Райкович на своєму Телеграм-каналі, пишуть новини Кіровоградщини.
Начальник ОВА зазначив, що захисники неба відпрацювали точно і результативно. Однак в Олександрійському районі уламки збитого безпілотника пошкодили будинки місцевих мешканців.
За інформацією Райковича було вибито шибки і пошкоджено дахи. Також зачепило два автомобілі. На щастя, ніхто не постраждав.
Командувач Повітряних сил Микола Олещук повідомив, що протягом ночі противник атакував двома балістичними ракетами «Іскандер-М»/KN-23 із Воронезької області, крилатою ракетою «Іскандер-К» із Брянської обл., керованими авіаційними ракетами Х-59 із повітряного простору Курської та Запорізької областей, а також 26-ма ударними БпЛА типу «Shahed» (райони пусків – Приморсько-Ахтарськ, Єйськ, Курськ – рф).
В результаті роботи українських захисників було збито 25 безпілотників, 1 ракету Іскандер-К і 2 керовані авіаційні ракети Х-59.


