Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Нардепа від «Слуги народу» з Кропивницького можуть виключити з партії

Голова фракції Арахамія звинуватив Богдана Торохтія в небажанні реабілітуватись

Народний депутат з Кропивницького від партії «Слуга народу» може залишитись без мандату через свої поїздки на закордонні курорти. Голова фракції Давид Арахамія заявив, що підніматиме це питання на черговому засіданні.

Про це повідомляють новини Кіровоградщини.

Скандал розпочався після того, як журналісти «Бігус-Інфо» виявили чисельні поїздки за кордон нардепа Богдана Торохтія. Він виїжджав за межі України під час повномасштабного вторгнення 8 разів. Журналістам вдалось дізнатись, що нардеп їздив до Болгарії, Греції, Туреччини, Катару та Об’єднаних Арабських Еміратів. Його дружина придбала нерухомість в Болгарії і в Києві.

Після цього Арахамія намагався відбілити колегу по партії і говорив про те, що в Болгарію торохтій їздив по судових справах і супроводжував дитину. Однак вже 8 серпня він заявив, що ініціїю виключення з партії нардепа через небажання Торохтія реабілітуватись і пояснити ситуацію.

В «Слузі народу» звинуватили Торохтія в тому, що він продовжував отримувати компенсацію за оренду житла в Києві після того, як придбав власну квартиру.

Новини партнерів