Press "Enter" to skip to content

Не дивлячись на війну: в Кропивницькому готуються прикрасити місто квітами

В теплицях вирощують десятки тисяч квітів і рослин.

В Кропивницькому на комунальному підприємстві «Благоустрій» готуються до весняних робіт і до посадки квітів на клумбах міста.

Про це розповіли в міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.

На підприємстві вирощють квіти не тільки для клумб, але і для продажу до Міжнародного жіночого дня. Вже розквітли 800 кущів каланхое. Головний агроном підприємства Альона Ворона розповіла, що в теплицях вже ростуть інші квіти, які згодом висадять на клумби.

Зараз співробітники працюють з петуніями. Ці квіти дали перші сходи, але вже їх готують до висадки. Через 1,5 місяці вони розквітнуть на клумбах міста.

У цьому сезоні ми висіяли 18 тисяч штук петунії, 17,5 тисячі колеуса, близько 5 тисяч рослин морської цицеронії, а ще чорнобривці, сальвія, гайлярдія лимонна і червона, — загалом понад 50 тисяч штук парникової продукції. Ці квіти цьогоріч переважатимуть на міських клумбах, – додає Альона Ворона.

Вона також розповіла, що оновлять не тільки клумби, але і квіткові малюнки на них. На приклад, площу Героїв Майдану у середмісті Кропивницького прикрашатиме квіткова композиція з петуній, яка матиме вигляд вишиванки.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі