Кропивницький повністю готовий до старту опалювального сезону: тепломережі міста вже наповнені водою, а зараз проходить заповнення внутрішньобудинкових систем.
Про це повідомили у Кропивницькій міській раді, передають новини Кіровоградщини.
Мережі теплоцентралі вже наповнені водою і знаходяться під тиском. Водночас відбувається поступове заповнення внутрішньобудинкових систем. В паралельному режимі триває підготовка до підписання контрактів на постачання газу. Усі документи, потрібні для цього, вже знаходяться у Києві.
Як тільки середня температура на добу досягне позначки 8 градусів тепла, у Кропивницькому розпочнеться новий опалювальний сезон 2024-2025.


