Військовим вдалось вберегти українців від удару потужної російської ракети.
Протягом ночі проти понеділка, 8 квітня, Повітряні сили ЗСУ знищили дрони і ракету.
Про це повідомляють Повітряні сили ЗСУ, пишуть новини Кіровоградщини.
Було знищено 17 ударних дронів, а також одна ракета Х-59. Ворог обстрілював Україну з окупованих територій Запорізької області, Криму, а також з території росії.
Для захисту неба використовувались винищувальна авіація, зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби. Завдяки злагодженій роботі всіх підрозділів було знищено ракету Х-59 у Дніпропетровській області та 17 ударних БпЛА типу «Shahed-131/136» в Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Хмельницькій та Житомирській областях.


