Правоохоронцям загрожують реальні терміни ув’язнення.
Кіровоградська обласна прокуратура викрила і повідомила про підозру правоохоронцям, які перейшли на бік ворога на тимчасово окупованих територіях.
Про це повідомили в обласній прокуратурі, пишуть новини Кіровоградщини.
Підозрювані до лютого 2022 року працювали на посадах старшого iнспектора та iнспектора сектору реагування патрульної полiцiї Старобiльського районного управлiння полiцiї ГУНП в Луганськiй областi.
Після початку повномасштабного вторгнення вони добровільно обійняли посади в окупаційних «органах правопорядку». Зокрема вони стали «начальником группы ДПС ОГИБДД» та «государственным инспектором безопасности дорожного движения ДПС ОГИБДД».
Їх підозрюють у колабораціонізмі і згідно з Кримінальним кодексом України їм загрожує позбавлення волi до п’ятнадцяти рокiв з позбавленням права обiймати певнi посади або займатися певною дiяльнiстю на строк до п’ятнадцяти рокiв, з конфiскацiєю майна.


