Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Поліцейські-колаборанти / Фото: Кіровоградська обласна прокуратура

Прокуратура Кіровоградщини викрила поліцейських-колаборантів з Луганщини

Правоохоронцям загрожують реальні терміни ув’язнення.

Кіровоградська обласна прокуратура викрила і повідомила про підозру правоохоронцям, які перейшли на бік ворога на тимчасово окупованих територіях.

Про це повідомили в обласній прокуратурі, пишуть новини Кіровоградщини.

Підозрювані до лютого 2022 року працювали на посадах старшого iнспектора та iнспектора сектору реагування патрульної полiцiї Старобiльського районного управлiння полiцiї ГУНП в Луганськiй областi.

Після початку повномасштабного вторгнення вони добровільно обійняли посади в окупаційних «органах правопорядку». Зокрема вони стали «начальником группы ДПС ОГИБДД» та «государственным инспектором безопасности дорожного движения ДПС ОГИБДД».

Їх підозрюють у колабораціонізмі і згідно з Кримінальним кодексом України їм загрожує позбавлення волi до п’ятнадцяти рокiв з позбавленням права обiймати певнi посади або займатися певною дiяльнiстю на строк до п’ятнадцяти рокiв, з конфiскацiєю майна.

Новини партнерів