У відкритому листі Карелін перерахував всі досягнення керівництва.
Радник очільника ОКВП “Дніпро-Кіровоград” Сергій Карелін звернувся до керівництва області після результатів засідання робочої групи під головуванням Андрія Райковича.
Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, пишуть новини Кіровоградщини.
Він зазначив, що до такого стану підприємство довели не нинішні керівники, не вони брали кредити у Світового банку. Також карелін нагадав, що не діюче керівництво підприємства призначало тарифи.
Після цього Карелін звинуватив всіх навколо у втягуванні підприємства у політичні ігри особами, які зацікавлені у доступі до ресурсів. Далі він перелічив досягнення підприємства, які досягнути під керівництвом Олександра Пісного. Карелін вважає, що зростання заборгованості через зміну курсу і економічної ситуації в країні незаслужено не приймають до уваги.
Він також вважає, що посадовці не хочуть бачити прискорений темп роботи на аваріях і на реконструкціях об’єктів, на оптимізацію кадрів, технологій, зниження використання електроенергії, економію матеріальних ресурсів.
Крім того, Карелін навів деякі цифри:
- В 2022 році новому керівництву вдалось знизити збитки з 52 млн грн до 41 млн грн.
- Протягом 2022 року підприємство знизило споживання електроенергії (кВт/1 м.куб.) по воді – на 12,6%, по стокам – на 19,2% в порівнянні з показниками 2021 року.
- Вдалось зекономити електроенергії 3,4 млн кВт в 2022 році порівняно з показником 2021 року. Це складає 18 млн грн.
- Вдалось залучити 90 млн грн донорської допомоги, яка покрила закупівлю реагентів, придбати нові автомобілі та ємностей для розвезення води, вдалось отримати на безоплатній основі 20 генераторів для організації автономного живлення насосних станцій, отримати кілометри нових труб, велику кількість запірної арматури, компенсувати вартість електроенергії та інше.
Крім того, Карелін перерахував і інші досягнення «нефахового» керівництва підприємства, яких вдалось досягнути в умовах війни і цін, що постійно зростають.
Нагадаємо, новини Кіровградщини писали про засідання робочої групи під головуванням Андрія Райковича, під час якої він звинуватив керівників “Дніпро-Кіровоград” у нефаховості підготовлених документів і відсутності конкретики.