Press "Enter" to skip to content

Раднику директора Кареліну винесли догану за нецензурну лайку

Пісний пояснив ситуацію обуренням споживачів

Раднику керівника “Дніпро-Кіровоград” Сергію Кареліну, який нецензурно лаявся на споживачів винесли догану. Ситуацію пояснив гендиректор «Дніпро-Кіровоград» Олександр Пісний.

Про це повідомляє Гречка, пишуть новини Кіровоградщини.

Днями Сергій Карелін допустив нецензурне висловлювання на своїй сторінці у соцмережі. Свій пост обурення він написав після того, як співробітники «Дніпро-Кіровоград» довгий час займались ліквідацією аварії на насосній станції у Світловодську.

Після цього розгорівся скандал, через те, що споживачі сприйняли ці слова на свою адресу. Однак на підприємстві вважають, що Карелін написав свій пост після того, як мешканці почали обурюватись відсутністю води і погрожували співробітникам.

Гендиректор «Дніпро-Кіровоград» пояснив ситуацію і заявив, що Кареліну винесено догану за його висловлювання.

“Дійсно мав місце факт висловлювання Сергієм Кареліним своєї власної точки зору не від імені підприємства, але на захист його працівників від принижень та погроз, яку все ж таки було сприйнято та викривлено подано, як відношення підприємства до споживачів, що таким не є. У зв’язку з допущенням висловлювань, власної точки зору, що спричинило негативний суспільний резонанс пов’язаний з ОКВП «Дніпро-Кіровоград», раднику генерального директора Сергію Кареліну – оголошена догана. Натомість, слід зазначити, що мали місце і заклики до насильства стосовно працівників підприємства, що і обурило Сергія Кареліна. “, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, новини Кіровоградщини писали, що Сергій Карелін допустив нецензурний вислів на адресу споживачів після того, як підприємство відмовилось створювати умови для безперебійної подачі води за допомогою генераторів.

Також новини Кіровоградщини писали, що одразу після скандалу в Кропивницький доставили кілька генераторів, які планують встановити на насосних станціях.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі