Начальник ОВА провів виїзну нараду.
Кіровоградська область будує фортифікаційні споруди в Запорізькій області. Андрій Райкович провів виїзну нараду і перевірив хід робіт.
Про це він повідомив у своєму Телеграм-каналі, пишуть новини Кіровоградщини.
Райкович розповів, що з інженерами і будівельниками виїхав на місце будівництва. Там вони оглянули місцевість і обговорили подальші дії. Також Райкович розповів, що всі деталі і строки будівництва узгоджуються з військовим командуванням і військовими інженерами.
«Хлопці трудяться практично без перепочинку в надзвичайно складних умовах. Але завдання виконуємо. Робимо все, щоб укріпити позиції, допомогти нашим захисникам і захисницям» – зазначив Райкович.


