Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

Райкович розповів про наслідки обстрілів Кіровоградщини

В області вже почались відновлювальні роботи

Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович розповів про наслідки влучань російських ракет у об’єкти енергетичної інфраструктури. Він зазначив, що на щастя обійшлось без жертв.

Про це Райкович написав у своєму Телеграм-каналі, пишуть новини Кіровоградщини.

Він зазначив, що енергетики вже почали відновлювальні роботи. Роботи ведуться, щоб більше 60 тисяч абонентів отримали електроенергію якомога швидше. Також він нагадав про необхідність жорсткої економії електроенергії і про можливі відключення.

Новини партнерів