Press "Enter" to skip to content

СБУ прикрила схему збагачення керівника ДСНС Кіровоградщини

Знайдено інших учасників і названа сума, яку отримували хабарники щомісячно

Служба безпеки України проводить розслідування проти працівників управління Служби надзвичайних ситуацій в Кіровоградській області. Вони вимагали неправомірну вигоду з підприємців.

Про це пише Суспільне з посиланням на інформацію від речника СБУ Артема Дехтяренко, пишуть новини Кіровоградщини.

На даний час під слідством знаходяться керівники підрозділів у Дніпропетровській, Харківській, Житомирській, Рівненській, Львівській, Чернігівській, Волинській, Чернівецькій, Хмельницькій та Запорізькій областях. Вони вимагали неправомірну вигоду з керівників торгівельних центрів, автозаправок і інших компаній. Свої дії вони пояснювали особливим, прискореним, оформленням дозвільних документів. Ці документи необхідні підприємцям для ведення своєї справи. В першу чергу прискорену процедуру вони обіцяли за погодження планів локалізації, ліквідації аварійних ситуацій і аварій. 

Якщо вони отримували хабар, то не перевіряли ці об’єкти на наявність вогнегасників і інших атрибутів пожежної безпеки. В реальності частина таких об’єктів виявилась нездатною забезпечити цивільний захист під час надзвичайної ситуації. 

Дехтяренко розповів також, що надзвичайники щомісячно у вигляді хабарів “заробляли” більше 10 мільйонів гривень. Правоохоронці провели більше 50 обшуків по всій країні. Було знайдено інформацію про інших співучасників схеми і розподіл грошей між всіма учасниками. 

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі