Press "Enter" to skip to content

Скандал в облраді: депутати вимагали зняти Шульгу з посади

Блокування роботи і голосування пропозиції – чим закінчилась сесія.

Сьогодні 31 березня в Кропивницькому проходить засідання облради, на якому депутати підняли питання зняття з посади голови облради Сергія Шульги.

Про це повідомляє Суспільне, пишуть новини Кіровоградщини.

Це стало приводом для скандалу і блокування роботи облради іншими депутатами. Так депутат Олександр Горбунов подав проєкт рішення про звільнення Шульги з посади.

Після цього голова облради оголосив перерву на 10 хвилин, щоб депутати Сергій Гриценко та Людмила Давиденко вивчили запропонований документ. Далі депутатка Давиденко запитала у Шульги чи продовжуватиметься засідання і забрала картку для голосування, не дочекавшись відповіді. Вона пообіцяла блокувати засідання.

Пізніше з’ясувалось, що депутатка Давиденко вимагає дати 10 днів для вивчення проєкту рішення. Пропозицію про зняття з посади Шульги внесли 35 депутатів. Це питання було винесено на порядок денний.

Продовжилась історія запрошенням головою облради Шульги до себе в кабінет голів фракцій для обговорення цього питання. Замість цього депутат Олександр Чорноіваненко запропонував винести на голосування ухвалення такого рішення. Після цього Шульга оголосив перерву до 13:00.

Після перерви депутати повернулись в зал засідань і розглянули документ про зняття з посади голови облради. Апарат ради повернув ініціаторам проєкту документ, посилаючись на його “некомплектність”.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі