Показник знизився по всій Україні порівняно з 2021 роком
В Кіровоградській області за 9 місяців 2022 року прийнято в експлуатацію 19,3 метрів квадратних житла у новобудовах.
Про це повідомляє ГУС у Кіровоградській області, пишуть новини Кіровоградщини.
Цей показник суттєво зменшився порівняно з аналогічним за січень-вересень 2021 року – на 54,5%. Також стало відомо, що по території всієї України цей показник знизився на 44,9%.
В містах прийнято в експлуатацію 71,5% від загальної площі всього побудованого житла. Решта було побудовано і передано в експлуатацію у сільській місцевості.


