Press "Enter" to skip to content

У Кіровоградській області один з найвищих показників крадіжок гуманітарної допомоги

Кіровоградська область входить у четвірку лідерів України за кількістю зареєстрованих фактів шахрайства. Серед них – шахрайський збір коштів на військові потреби та крадіжка гуманітарної допомоги.

Це повідомлення оприлюднено на порталі МВС.

За словами міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, є шахраї, які користуються слабкостями людей або відчайдушними ситуаціями. Сьогодні правоохоронні органи розслідують 247 випадків крадіжки гуманітарної допомоги. Серед них 29 особам повідомлено про підозру.

«Часто шахрайства здійснюють ті, хто збирає пожертви на купівлю всюдиходів для бійців. Злодії купують ці машини і перепродають в Україні за ринковою вартістю. Другим за поширеністю варіантом є закупівля гуманітарної допомоги в Україні. форму товару, який потім реалізовували», – повідомили у поліції.

Він також детально описав чотири регіони, де ці шахрайства найбільш поширені:

«В Україні виникли дві провідні шахрайські області: Київська та Львівська область. Далі йдуть Харківська та Кропивницька області».

На його думку, найбільш цинічними аферами є випадки, коли українці на окупованих територіях платили великі суми за шляхи евакуації, а бізнесмени зникли з грошима.

Крім того, Денис Монастирський нагадав, що на початку масштабної агресії Верховна Рада ввела спеціальну статтю 201-2 Кримінального кодексу – «Незаконне використання гуманітарної допомоги, благодійних подарунків чи безоплатної допомоги в комерційних цілях».

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі