24-річний мешканець Кіровоградської області намагався втекти в Румунію через гори.
Про це повідомили у Державній прикордонній службі, передають новини Кіровоградщини.

24-річний житель Кіровоградської області, намагаючись нелегально перетнути кордон з Румунією через високогір’я, не зміг продовжувати свій шлях через сильне виснаження та холод. Чоловіка шукали понад 7 годин прикордонники та рятувальники.
Його знайшли в Закарпатті, всього за 10 метрів від кордону з Румунією. Зважаючи на сильний мороз і виснаження, він не зміг подолати складний маршрут.
Після знаходження потерпілого йому надали теплий одяг, гарячий чай та передали до медиків. Наразі він знаходиться в реанімації через переохолодження та зневоднення.


