Містяни чекають в черзі щоб здати кров для порятунку поранених захисників
В Кропивницькому до Дня міста проходить донорська акція «Врятуй життя захисника». Містян закликають здати кров для порятунку життів поранених військових.
Про це повідомили в міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.
Днями до станції переливання крові приходять містяни поодинці, з друзями і навіть цілими колективами. Ця кров необхідна для порятунку життя бійців, які проходять лікування на території Кіровоградщини і на прифронтових територіях.
Процедура займає певний час. Спочатку оглядає лікар, а потім кров перевіряють на гемоглобін і встановлюють групу. Люди терпляче чекають своєї черги.


