Працівники нагадали людям про заборону спалювати рослинність
ЖЕО і КП “Благоустрій” Кропивницького наводять лад в місті і прибирають опале листя. Працівники вивозять листя зі всіх зон відпочинку міста.
Про хід робіт розповіли у міськраді Кропивницького, пишуть новини Кіровоградщини.
На минулому тижні співробітники підприємства і ЖЕО прибирали листя на селищі Новому, у скверах Шевченка, «Фонтанний», «Борців за волю України», вулиць Яновського, Андрія Матвієнка (частково), Полтавської, з площі Героїв Майдану та бульвару Студентського. Також вони провели санітарну обробку дерев і порослі.
Працівники ще раз нагадали мешканцям міста і найближчих сел. Про заборону спалювати листя і траву.


