Press "Enter" to skip to content

В Кропивницькому розпочали підготовку до Великодня: що зміниться

В міськраді обговорили питання святкування з представниками релігійних громад.

В Кропивницькому розпочали обговорення підготовки до Великодніх свят. Це питання стало головним під час обговорення на засіданні комісії з питань свободи совісті та діяльності релігійних організацій.

Про це повідомили в міськраді, пишуть новини Кіровоградщини.

На засіданні комісії були присутні правоохоронці, представники релігійних організацій, комунальних підприємств, а також виконавчих органів міськради. Секретар міської ради Олег Колюка закликав створити безпечні умови для святкування релігійного свята для юдеїв, римо-католиків і православних християн східного обряду.

«Сьогоднішнє відкрите засідання стосується питання підготовки міста до Великодня, який за православним календарем  цього року припадає на 16 квітня, а за римо-католицьким – на 09 квітня. Представники іудейської громади відзначатимуть Песах із 05 по 13 квітня,. І наше завдання зробити все можливе, щоб відзначення Воскресіння Христового відбулося без надзвичайних подій: забезпечити охорону громадського порядку, безперебійний рух громадського транспорту, надати допомогу представникам релігійних організацій у вирішенні питань благоустрою прилеглих територій до храмів», – підкреслив Олег Колюка.

Крім того, в міськраді планують скорегувати комендантську годину на період святкування Воскресіння Христового. Також можуть змінити розклад руху громадського транспорту

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі