Діти випікали пряники, щоб передати військовим до дня Святого Миколая
В Кропивницькому школярі вчились випікати фігурні пряники до дня Святого Миколая. Ці смаколики передадуть військовим, ще частину випічки продадуть. Зібрані гроші витратять на медикаменти для шпиталю у Харкові.
Про це повідомляє Гречка, пишуть новини Кіровоградщини.
Волонтерка Анна Баранова переїхала в Кропивницький з Харкова і зараз разом з учнями альтернативної школи «Крок» випікає смаколики для військових, а також збирає допомогу для лікарні в рідному місті. Пряники передадуть 3-му окремому полку спецпризначення імені князя Святослава Хороброго.
Тісто для пряників Анна готує сама, а діти в процесі вирізання пряників намагаються скуштувати його. Коли випічка готова, діти її розмальовують і прикрашають.
В планах Анни ще з десяток таких майстер-класів з дітьми. Планується привернути увагу до акції 100 школярів. Батьки школярів не оплачують участь дітей, але їх просять зробити посильний внесок


