Представники облради передали нагороди і відзнаки родичам загиблих.
В Кропивницькому відзначили День рятувальника і вшанували пам’ять загиблих рятувальників.
Про це повідомили в облраді, пишуть новини Кіровоградщини.
З нагоди Дня рятувальника в Кропивницькому провели жалобну церемонію, під час якої вшанували пам’ять всіх загиблих. Їхнім рідним вручили нагороди і відзнаки.
Зокрема, перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Семенюк оголосив подяки обласної ради майору служби цивільного захисту Аліні Бакай, капітану служби цивільного захисту Владиславу Левицькому і сержанту служби цивільного захисту Сергію Подкопаєву.
Андрій Райкович передав перелічені нагороди родичам загиблих співробітників ДСНС.


