Автор петиції розповів, чому цей пам’ятник не є цінним
В Кропивницькому мешканці вимагають від міськради прибрати пам’ятник радянським партизанам, який встановлений в Ковалівському парку.
Про це йде мова у петиції, опублікованій на порталі, повідомляють новини Кіровоградщини.
Автор зазначив, що пам’ятник є нагадуванням про партизан Визвольних змагань 1917-1922 років, а не часів другої світової війни. Також в тексті документу говориться про те, що це не є місцем поховання. Саме тому споруда – нагадування про комуністичний режим і має бути прибрана.
До завершення періоду збору підписів залишилось 38 днів.


