До петиції триває збір підписів
В Кропивницькому мешканці збирають підписи до звернення до місцевої влади, в якому просять вирішити питання безхатніх тварин в місті і відкрити притулок для них.
Про це йдеться в тексті петиції, розміщеному на Єдиному порталі, пишуть новини Кіровоградщини.
В документі йде мова про необхідність вирішити питання з безпритульними тваринами. Автор жаліється, що по вулицях бігають великі зграї собак, які кидаються на людей і дітей. Також автори просять відкрити притулок у одній з закинутих будівель, яких багато в місті. Серед пропозицій обладнання цього притулку – допомога волонтерів.


