Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Кропивницькому з’явилась перша зупинка з укриттям

В приміщенні можуть розміститись 12-15 осіб одночасно

В Кропивницькому відкрили першу зупинку-укриття. Вона має два входи і виходи, освітлення і сидячі місця.

Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту ОДА, пишуть новини Кіровоградщини.

Укриття з’явилось на вулиці Шевченка біля зупинки громадського транспорту. В Управлінні пояснили, що воно створене за проєктом швидкоспоруджуваних захисних споруд цивiльного захисту, що зводяться iз спецiальних залiзобетонних конструкцiй.

В приміщенні можуть розміститись 12-15 осіб одночасно. Стіни цього укриття розраховані на захист людей від уламків снарядів і вибухової хвилі.

Новини партнерів