Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Кропивницькому замість тролейбусів курсують автобуси

В місті знеструмлені інформаційні табло і контактна мережа електротранспорту

У Кропивницькому через відключення електроенергії зупинились тролейбуси. Вже прийнято рішення випустити на маршрути автобуси.

Про це повідомляє Суспільне, пишуть новини Кіровоградщини.

За словами кропивничан електроенергію вимкнули о 6:00 ранку, а о 8:00 не увімкнули. Також люди розповіли, що в місті не працюють інформаційні табло теж через відсутність електроенергії.

Новини партнерів