Press "Enter" to skip to content

В Кропивницькому ЖЕО придбали пічі і збагатили депутата

Журналісти розповіли, скільки коштує така піч насправді

В Кропивницькому житлово-обслуговуючи кооперативи уклали дуже дивну угоду з підприємством на постачання пічок-буржуйок на майже 440 тисяч гривень. Дивина тут не в тому, що кооперативи готуються до зими, а в тому у кого одразу 5 кооперативів замовили 50 пічок і на яку суму.

Про подробиці розповіли Наші гроші, пишуть новини Кіровоградщини.

Згідно з інформацією, оприлюдненою у системі Прозорро одразу 5 ЖОК (ЖЕО №1, №2, №3, №4, №9) замовили пічки у ВКФ ТОВ «Спліт». Кожні 10 пічок коштують 87 849 гривень. Виходячи з цього одна побутова калориферна піч вартує 8 785 гривень. Партії повинні доставити до 31 грудня. Кожна така буржуйка здатна обігріти приміщення з площею 20 квадратних метрів.

Також відомо, що подібні пічки можна придбати в мережі Епіцентр або у виробника – чернівецької компанії «Вектор-8». Однак ЖЕО закупили пічки у ВКФ ТОВ «Спліт» за 440 тисяч гривень. Родзинкою стала приналежність до цих угод компанії, що належить депутату Кіровоградської облради від «Слуги народу» Ігорю Волкову. Саме його підприємство постачає товари технічного призначення і з міською владою вже підписали контрактів на 33 мільйони гривень.

Варто відзначити, що подібні пічки-буржуйки можна замовити у мережі Епіцентр за 7 726 гривень зі знижкою. Повна вартість пічки 8 585 гривень.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі