Дитину доставили додому і повідомили відповідні служби
У Кропивницькому поліція шукала 8-річного хлопця, який пішов з дому і не повернувся.
Про це розповіли в пресслужбі Нацполіції області, пишуть новини Кіровоградщини.
Як з’ясувалось, хлопець пішов з дому ще вранці після сварки з мамою. Ближче до 14 години схвильована мати подзвонила правоохоронцям і розповіла, що син не повернувся додому. Самостійні пошуки не призвели до результатів.
Після цього на пошуки дитини направили роти тактико-оперативного реагування (ТОР). Вони розшукали хлопця в лісосмузі біля парка Перемоги. Він розповів, що посварився з мамою і пішов з дому.
Хлопця доставили додому, а також інспектори ТОР повідомили про інцидент відповідні служби.


