Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Кропивницькому знайшли хлопця, який пішов з дому і не повернувся

Дитину доставили додому і повідомили відповідні служби

У Кропивницькому поліція шукала 8-річного хлопця, який пішов з дому і не повернувся.

Про це розповіли в пресслужбі Нацполіції області, пишуть новини Кіровоградщини.

Як з’ясувалось, хлопець пішов з дому ще вранці після сварки з мамою. Ближче до 14 години схвильована мати подзвонила правоохоронцям і розповіла, що син не повернувся додому. Самостійні пошуки не призвели до результатів.

Після цього на пошуки дитини направили роти тактико-оперативного реагування (ТОР). Вони розшукали хлопця в лісосмузі біля парка Перемоги. Він розповів, що посварився з мамою і пішов з дому.

Хлопця доставили додому, а також інспектори ТОР повідомили про інцидент відповідні служби.

Новини партнерів