Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту
Обласний онкологічний центр / Фото: facebook.com/andriy.raykovich

В обласному онкоцентрі запрацював лінійний прискорювач – Райкович

Очільник області поспілкувався з лікарями.

В обласному онкологічному центрі в Кропивницькому почав працювати новий апарат опромінення.

Про це повідомив Андрій Райкович, пишуть новини Кіровоградщини.

Райкович розповів, що лікарі відзначають ефективність цього обладнання. Лікування раку займає менше часу. За словами лікарів, без цього апарату було б складніше долати онкологічні захворювання.

Також начальник КОВА перевірив монтаж бункеру для лінійного прискорювача і наголосив на важливості дотримання строків завершення робіт.

Новини партнерів