Натисніть "Enter", щоб перейти до вмісту

В Олександрії школярів залишать вдома ще на тиждень

В міськраді розповіли про причини такого рішення

В Олександрії продовжать дистанційну форму навчання для школярів. Раніше планувалось, що з наступного тижня діти будуть навчатись за змішаною формою.

Про це розповів міський голова Олександрії Сергій Кузьменко, пишуть новини Кіровоградщини.

До цього готувались давно, в школи подали опалення, а вчителі готувались зустрічати дітей. Однак часті відключення електроенергії і повітряні тривоги внесли свої корективи і дистанційну форму навчання вирішили продовжити ще на тиждень.

Новини партнерів