21 листопада у Кіровоградській області будуть діяти нові графіки відключення електроенергії.
Про це повідомили на сторінці «Кіровоградобленерго», передають новини Кіровоградщини.
Графік на 21 листопада:
- 1 черга: 07-08, 14-16, 18-19
- 2 черга: 10-12, 14-16
- 3 черга: 10-12, 18-20
- 4 черга: 08-10, 16-18
- 5 черга: 08-10, 12-14, 16-18
- 6 черга: 12-14, 20-22
Енергетики закликають ощадливо використовувати електроенергію під час включень світла.


