Жінка коригувала вогонь і врятувала життя підлеглих
Військовослужбовиця з Олександрії отримала нагороду з рук президента Володимира Зеленського. Тетяна Волошина старша лейтенантка отримала «Хрест бойових заслуг».
Про це повідомляє Кіровоградщський обласний ТЦК та СП, пишуть новини Кіровоградщини.
Тетяна Волошина – командир радіолокаційного взводу протягом червня вміло коригувала роботу артилерії. Завдяки її роботі було знищено і виведено з ладу багато артустановок ворога. Тим самим жінка врятувала багато життів мешканців Сєверодонецька, Лисичанська і інших населених пунктів Луганщини. Також завдяки її діям було врятовано життя військових, які працювали по цілям поряд з нею.
Володимир Зеленський вручив нагороду Тетяні Волошиній під час урочистих заходів до Дня захисників і захисниць України.


