Press "Enter" to skip to content

В Кропивницькому суд стягнув орендну плату з підприємця на користь міськради

Підприємець так і не надав квитанцій про сплату боргу

В Кропивницькому суд задовільнив позов управління архітектури міськради до підприємця Олександра Рацула. Питанням позову були борги за оренду місць під розміщення реклами.

Про це йде мова у рішенні суду, пишуть новини Кіровоградщини.

В суді розглядалась справа щодо стягнення з підприємця на користь міськради 13 400 гривень за договором оренди розміщення світлодіодного екрана на вул. Преображенська (718 гривень на місяць), рекламної стели на перехресті вулиць Преображенської та В`ячеслава Чорновола (256 гривень на місяць), рекламного щита по вулиці 5-а Лінія (215 гривень на місяць). Підприємець не платив за оренду з серпня і до дати розгляду 28 листопада.

Суд не викликав сторони на засідання і розглянув справу у спрощеному режимі. Сторона відповідача була повідомлена про розгляд електронним листом і поштою у жовтні. Однак підприємець в день розгляду справи направив до суду клопотання щодо оголошення перерви у зв’язку з необхідністю вивчити матеріали справи. У листі з клопотанням він вказав електронну адресу, на яку вже суд відправляв листи. Тому суд зазначив, що це свідчить про обізнаність відповідача про дату розгляду.

Суд вирішив примусово стягнути з відповідача 13 400 гривень через те, що він так і не надав підтвердження сплати боргу.

Новини партнерів

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі