Press "Enter" to skip to content

У Катеринівці голова облдержадміністрації провів особистий прийом громадян | Катеринівська сільська об'єднана територіальна громада

0709160401-300x186-3196696Більшість проблемних питань, з якими жителі Кіровоградського району зверталися до очільника області, стосувалася вирішення земельних питань та надання громадянам соціального і правового захисту.

Під час особистого прийому до голови облдержадміністрації також звернулися жителі села Кізельгур, у зв’язку з тим, що адміністративно-територіальна приналежність зазначеного населеного пункту й досі не визначена. У зв’язку з цим його жителі не мають можливості оформити документи на своє житло.

Сергій Кузьменко доручив керівництву Кіровоградського району, на території якого розташований Кізельгур, невідкладно розглянути питання щодо визначення адміністративного статусу населеного пункту.

У свою чергу, голова райдержадміністрації Алла Поліщук зазначила, що на сьогодні вже проводиться робота щодо визначення адміністративних меж Кізельгура. Також опрацьовується питання щодо приєднання Кізельгура до складу Первозванівської сільської ради.

Посилання на першоджерело – http://kr-admin.gov.ua/start.php?q=News1/Ua/2016/07091604.html

Tagged Алла Поліщук, голова облдержадміністрації, голова райдержадміністрації, голова райдержадміністрації Алла Поліщук, Кіровоградський район, Первозванівська сільська рада, село Кізельгур, Сергій Кузьменко. Bookmark the permalink.

Новини партнерів

Коментарі закриті.